KFC RoadShow

Mornin Coffee Co.
December 6, 2021

KFC RoadShow

  • TaskKFC'nin Ankara'da gerçekleştirdiği 15 günlük RoadShow için markanın sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve RoadShow'a özel video ve fotoğraf çalışmaları

2019 yılında KFC markasının Ankara’da gerçekleştirdiği 15 günlük RoadShow organizasyonunun medya iş ortaklığı görevini üstlendik. Bu süreçte markanın RoadShow ile ilgili tüm sosyal medya içerik üretimi süreçlerini yönetirken 15 günlük sürenin tamamını kapsayan bir video çalışması gerçekleştirdik.

İş ortağımız Presto Project tüm organizasyon sürecinin satın alma ve yönetimini üstlenirken diğer iş ortağımız Bir Fikir Bir Marka’da 15 günlük bu RoadShow için özel olarak hazırlanan KFC KOVA oyununun tasarım ve yazılım süreçlerini gerçekleştirdi.

Woboo Digital, markanın isteği doğrultusunda her gün sahada bulunan ekibiyle hem kara hem de hava çekimleriyle organizasyonda aktif olarak yer aldı. Tüm bu işleyişin yanında anlık olarak markanın sosyal medya hesapları için metin ve görselleri hazırlayıp İstanbul’daki ofislerine ileterek paylaşımlarını sağladı.

Ekibimiz 15 günlük bu süreç devam ederken hali hazırda elde edilen görüntülerin kurgu aşamasına başladı. RoadShow’un tamamlanmasının ardından yüzlerce gigabaytlık hava ve kara çekimlerinin montajını bir hafta gibi kısa bir sürede tamamlayarak markaya iletti. Tüm organizasyon için bir ‘RoadShow Hikayesi’ oluşturulurken aynı zamanda yine tüm etkinlik boyunca çekilen görseller düzenlenerek markaya teslim edildi.

Prodüksiyon, tasarım, kurgu-montaj, metin yazarlığı ve sosyal medya içerik yönetimi gibi birbirinden farklı 5 kulvarda aynı anda hizmet vermek ekibimiz için çok keyifli bir çalışma ortaya çıkardı. Tüm bu çalışmaların ortak noktasında olan ‘RoadShow Hikayesi’ filmini aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz.

Get an offer!