Mornin Coffee Co.

KFC – Roadshow
Dezember 7, 2021
VieN
Dezember 7, 2021

Mornin Coffee Co.

    Nitelikli, taze kavrulmuş kahvenin herkese ulaşmasını hedefleyerek kurulmuş olan Mornin Coffee ile çalışmaktan ve birlikte yeni projeler üretmekten hep çok keyif alıyoruz. Müşterimizle dijital medya yönetiminden matbaa üretim sürecine dek her kreatif aşamada kurulduğu andan itibaren birlikte çalışıyoruz.

    İsim, logo, kurumsal kimlik tasarımları, internet sitesi tasarımı, sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi, e-ticaret pazar yerleri kurulumu ve ürün entegreleri, ürün çekimleri, ambalaj tasarım ve matbaa süreçleri gibi markanın yeniliğe ve deneyime ihtiyaç duyduğu bütün üretim aşamalarında Woboo olarak görev aldık.

    Markanın internet sitesinin tasarlanmasından ürün çekimlerine dek marka özelinde İskandinav tasarım dilini benimseyerek sadece ürün odaklı, minimal ve sonuca yönelik bir çalışma prensibi gerçekleştirdik. Mornin’e ait olan her ürün için bir sebep oluşturduk. Örneğin; Mornin müşterilerinin kahve siparişlerinde paketin içerisine yerleştirilen bilgi kartlarını daha sonrasında da kullanılması ve bir atık oluşturmaması için kitap ayracı şeklinde tasarlayarak tasarımın çözüm odaklı yapısına bir atıfta bulunmuş olduk.

    Erhalte ein angebot!